KONKURS ŚWIĄTECZNY – 3 grudnia pachnąca biżuteria VIA AROMA

Via Aroma sprawia, że cudowny zapach ich olejków towarzyszy nam na codzień. Dlaczego? Możemy je nosić w pięknej pachnącej biżuterii. Naszyjniki są otwierane i mają w środku specjalny filcowy wkład. Nakładamy na niego kilka kropelek wybranego zapachu. Nazajutrz, zależnie od nastroju, możemy go zmienić na inny. Raz to trawa cytrynowa, a raz kadzidłowiec. A moc olejków polega na tym, że nie tylko pachną, ale działają też leczniczo.

I mamy dla Was w konkursie od marki VIA AROMA piękny naszyjnik Lotos – na łańcuszku – z olejkiem ONA oraz olejkiem „Wesołych Świąt”. Dlaczego lotos? W wielu regionach Dalekiego Wschodu kwiat lotosu jest symbolem czystości i odrodzenia, a także piękna i doskonałości. W buddyzmie kwiat lotosu jest siedzibą (tronem) Buddy i oznacza boskie narodziny. Lotos uchodzi za święty kwiat.

Naszyjnik do aromaterapii LOTOS tworzy łańcuszek i ażurowa część ozdobna. Wygląda niezwykle elegancko. Nasz lotos możemy otworzyć i w środku znajdujemy wspomniany filcowy wkład (filcowy pad). Wystarczy kilka kropli olejku eterycznego naniesionego na tę wkładkę, aby tchnąć w biżuterię nowy wymiar: aromaterapii. Ażurowe zamknięcie pozwala stopniowo uwalniać aromat olejku.

Z kolei mieszanka olejków „Wesołych Świąt” to idealna kompozycja na nadchodzącą gwiazdkę! To bogactwo świątecznych nut: cudowny aromat cynamonu, rozgrzewające ciepło imbiru i goździków, wytrawność gałki muszkatołowej oraz świeżość pomarańczy i mandarynki. I w 100 proc. naturalny! Dodatkiem będzie próbka mieszanki ONA – to zestaw aromaterapeutyczny działający kojąco na kobiece hormony. W składzie pachnie i koi: paczula, ylang-ylang, szałwia muszkatołowa, kadzidłowiec i trawa cytrynowa.

Chcecie poznać ten cudowny sposób noszenia biżuterii, który jednocześnie wspiera nasz zdrowie i pięknie pachnie? Napiszcie na adres agnieszka@bellateca.pl o najpiękniejszym prezencie jaki dostałyście (dostaliście) w życiu. Udostępnijcie też post na FB lub IG. Może to właśnie wam przypadnie ten piękny prezent!

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *