Densitium SVR coś dla dojrzałych

Jedna z moich ulubionych linii SVR – jest dla dojrzałych kobiet – przeszła odmianę i powiększyła się o nowe produkty. Densitium jest dla tych z nas, które martwią się lub zapobiegają utracie owalu, przebarwieniom, zmarszczkom i podwójnemu podbródkowi. W nowej formule jest wapń (bio-calcium), ultrafragmentowany kwas hialurynowy, probiotyki, peptydy i d-glycargine.

Wapń stymuluje odnowę komórkową, nawilża, uelastycznia i ujędrnia skórę. Kwas hialurynowy nawilża i poprawia gęstość, ale też stymuluje syntezę naszego własnego „hialu” w skórze. Probiotyki regulują mikrobiotę i zmacniają barierę skórną. Peptydy wygładzają zmarszczki, poprawiają objętość skóry Z kolei d-glycargine to składnik aktywny, który ma przeciwdziałać żółknięciu skóry. Ujednolica kolor, redukuje plamy i dobrze ujędrnia.

W linii pojawiły się nowości – dwa kremy na dzień (zależnie od potrzeb skóry) i krem na noc oraz krem pod oczy. Ten krem pod oczy ma w składzie jagody goji, które zmniejszają widoczność doliny łez, wygładzają zmarszczki i – uwaga – podnoszą powieki. Nasza koleżanka Natalia, używając tego kremu od lata, wreszcie zaczęła malować oczy – bo powieka nie zasłania pomalowanej kreski! Wow! Tu kusi i sprawia, że zaczynamy testy! Co wiadomo po pierwszym tygodniu – kremy te mają cudowną, jedwabistą teksturę. Stosowanie ich to przyjemność.

A przyjemność jest ważna. Skoro już trzeba podjąć walkę z opadającym owalem.

Fot. IG SVR
Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *