KONKURS ŚWIĄTECZNY 11 grudnia YOPE

Zima z YOPE może być milutka. A święta szczególnie, bo marka przygotowała piękne, pachnące zestawy. Święta są o docenianiu tego, co najlepsze w innych i o dzieleniu się tym, co najlepsze w nas. Dlatego YOPE dzieli się z nami na święta swoją aromatyczną zimową linią. Zestawy są różne, jedne zawierają świecę o korzennym zapachu przypraw, inne kosmetyki pod prysznic o czekoladowo-orzechowym zapachu żelu. A są też mydła o zapachu ciasta i kandyzowanych pomarańczy.

Zatem świąteczna czekolada, orzechy, cynamon i pomarańcze otulają i kuszą ciepłem a dodatkowo naturalnie odżywiają i nawilżają skórę. Na tę zimę powstały trzy linie zapachowe: ZIMOWY CHOCO BOWl z gorzką czekoladą i orzechami. GORZKĄ CZEKOLADĄ I ORZECHAMI. Odżywia i wygładza, ponieważ zawiera olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z wanilii – mocny antyoksydant oraz nawilżający wyciąg z kokosa.

Drugi to ZIMOWY MUFFIN pachnacy jak ciasto marchewkowe i kandyzowane pomarańcze. Odżywia i nawilża skórę, bo w składzie są witaminy i minerały, ekstrakty z gałki muszkatołowej i z dyni oraz ochronnie działający wyciąg z marchwi.

Trzeci – ZIMOWE BAKALIE to kompozycja korzenna, czyli bardzo świąteczna. Odżywia i wzmacnia skórę, dzięki ekstraktom z cynamonu i pomarańczy.

Jeden z nich może być twój. Chcecie go zdobyć? Wystarczy, że udostępnicie na FB i IG nasz post i napiszecie nam w mailu na adres agnieszka@bellateca.pl jaki najpiękniejszy prezent dostaliście w całym waszym życiu! To mogą być przedmioty, ale mogą być też chwile! Na odpowiedzi będziemy czekać przez trzy dni od daty wrzucenia postu z kolejną gwiazdkową niespodzianką. Będą zatem 24 dni i 24 okazje. Aż do wigilii. Organizatorkami konkursu jesteśmy my (Agnieszka i Nora) i wybierzemy odpowiedzi, które spodobają nam się najbardziej.

YOPE IG

Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *