Oio Lab – fajna marka

I fajna, i ładna i… mądra. Jakie to wspaniałe, że coraz więcej producentów (w tym wielu z Polski) stawia na jakość, dobre składniki i ekologiczną produkcję. Szczególnie to ostatnie zwróciło nasze oczy na Oio Lab.

Firma minimalizuje użycie plastiku, skupiając się na materiałach, które można wykorzystać ponownie. Kosmetyki Oio Lab są w szklanych butelkach (fioletowe szkło spełnia rolę naturalnego konserwanta i chroni ekstrakty i olejki) i papierowych opakowaniach, nadających się do recyklingu.

Nowa linia z algami.

Teraz co mamy w środku tych fajnych opakowań? Naturalne, organiczne, tłoczone na zimno oleje i ekstrakty roślinne otrzymywane innowacyjnymi metodami. Te naturalne surowce czasem wzmacniane są przez wyselekcjonowane składniki o udowodnionej skuteczności, na przykład retinol H-10 lub witaminę C. Za to nie znajdziecie w Oio Lab syntetycznych dodatków i konserwantów.

Jednym słowem dobra pielęgnacja oparta o fajne wartości. Lubimy to. Teraz, do gamy produktów tej polskiej marki dołącza naturalna kuracja olejkowa na bazie alg i wybranych ekstraktów roślinnych. Algaemania to ochronna kuracja do twarzy o słodko-korzennym zapachu.
Moc alg znamy nie od dziś, a teraz możemy je odnaleźć w olejkowej kuracji. Nowa linia to połączenie pięciu alg oraz składników odżywczych pozyskanych innowacyjną metodą ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla* (CO2) – ekstraktu z nasion amarantusa, chia, granatu, kardamonu i rozmarynu.

Nowa linia oparta na algach.

I jeszcze coś, co dla nas ma znaczenie. Oio Lab rozpoczęło współpracę
z Fundacją MARE, skupiającą się na ochronie ekosystemów morskich i działającą na rzecz ochrony Bałtyku. Dlatego 1% procent ze sprzedaży produktu Algaemania zostanie przekazany na cele tej polskiej
organizacji.

A na koniec słowo o wyglądzie. On ma znaczenie. Opakowania są po prostu piękne. A to zachęca. Życzymy Wam powodzenia!

Oio Lab, Algaemania.
Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *