Sunday Riley, czyli co kochają celebryci

Założycielka tej marki, czyli sama Sunday Riley, jest nieźle zakręconą osobą. Podczas konferencji Sephory, w której można kupić kosmetyki tej firmy, była tak energetyczna i pełna emocji, że nie mogłam oderwać od niej oczu. Totalnie wierzy w swoją, założoną w Teksasie dwanaście lat temu, firmę tak bardzo, że zrobi wszystko, by świat ją pokochał. Tak wiele, że została nawet upomniana przez Amerykańską Komisję Handlu. Okazało się, że Sunday wymusza na pracownikach pisania pozytywnych opinii o produktach marki na forach internetowych. Riley wygląda na osobę, która wierzy, że jej kosmetyki są po prostu najlepsze na świecie.

Serum z witaminą C Sunday Riley

Zatem, co do za cuda kosmetyczne, że pokochała je Victoria Beckham? Riley zawdzięcza swój sukces założeniu, że klientka chce mieć efekt „teraz i później”. Na ten „później” poczeka i zainwestuje w dobre kosmetyki, ale chce mieć też efekt tu i teraz. I Riley to wie. Chcesz naprawdę rozświetlić skórę po zimie? Sunday proponuje serum z witaminą C w stężeniu aż 15 procentowym, ze stabilną witaminą. Niewiele firm daje aż tak wysokie stężenie. Dodatkowo opakowanie jest eleganckie i każdy z przyjemnością postawi je na swojej toaletce. Ma konsystencję lekkiego mleczka i powiem wam… bardzo przyjemnie się je nakłada. Obłędnie pachnie pomarańczą. Sama Riley powtarza, że używa go codziennie rano, czasem miksując z serum o nazwie Glow, oczywiście własnej marki.

Fot: Laker/Pexels

Marka na początku nie inwestowała w żadną promocję, gdyż startowała w czasach recesji i nie było na to budżetu. Sunday uznała, że najważniejsze jest, by kosmetyki działały natychmiast i to jest najlepszy sposób, by wieść o nich rozeszła się pocztą pantoflową. A wiadomo, że choćby się wydało miliony na promocję, jeśli coś nie działa, są to pieniądze wyrzucone w błoto. Sama Sunday Riley tak mówi w wywiadach o swoich produktach: „Stosuję „zieloną technologią”. Łączę zaawansowane technologicznie składniki, czy to retinoidy, czy kwasy, z substancjami roślinnymi, kojącymi podrażnienia przez te aktywne. Dzięki substancjom roślinnym, które działają jak okłady, można zastosować mocniejszy skład tych aktywnych.

Kosmetyki Sunday Riley są dostępne w perfumerii Sephora

Wielu ludzi potrafi zachwalać swoje produkty, dobrze o nich opowiadać, sprzedawać… ale chyba od dawna nie widziałam osoby tak uwielbiającej swoją twórczość i w tak przekonywujący sposób ją przedstawiającej. Przekonała w ten sposób masę klientek na świecie, a w samych Stanach Zjednoczonych ma ogromne rzesze fanek.

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *