Moja walka z hip dips! // Klinika La Perla i Wonder Shape

Od kiedy zaczęłam przejmować się swoim ciałem – czyli umówmy się, zdecydowanie za wcześnie – nienawidziłam swoich bioder. Mam całkiem ładną talię, ale moje biodra… O zgrozo. Zawsze myślałam, że moje hip dipsy są po prostu kwestią mojej wagi, ale nawet jak spadała sporo – to moje bioderka zostawały. Dopiero jakoś w liceum poznałam określenie – hip dips – i na chwilę odzyskałam wiarę. Zapisałam sobie milion ćwiczeń, które miały niwelować tkankę tłuszczową w tym miejscu, ale nic nie działało. Robiąc większy research dowiedziałam się, niestety, że jest to genetyczne i spowodowane ułożeniem kości.

„Biodra hip dips charakteryzują się wcięciem, które sprawia, że sylwetka przypomina kształtem skrzypce. Stąd też zamienne określenie violin hips, czyli “skrzypcowe” biodra. To zjawisko dotyczy bardzo wielu kobiet i ma związek z ułożeniem kości biodrowych oraz stopniem rozbudowania mięśni.”

https://www.papilot.pl/uroda/twarz-i-cialo/53242/hip-dips-wszystkie-dziewczyny-chca-miec-wlasnie-takie-biodra
4 EXERCÍCIOS FÁCEIS PARA GANHAR QUADRIL + LARGO e PERDER CULOTES  [Infalível] - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=vmug75YbW_w

Jestem całkowicie za ruchem body positvity, a raczej body neutrality, ale wiedziałam, że nie poczuję się pewnie ze sobą dopóki nie spróbuję z nimi zawalczyć. Nie chciałam robić liposukcji i szukałam nieinwazyjnego zabiegu, który załagodzi moje krągłości i doda mi confidence boosta przed wakacjami. Tutaj na pomoc przyszły mi cudowne specjalistki z kliniki La Perla. Początkowo chciałam umówić się na zabieg kriolipolizy, ale doradzono mi Wonder Shape. Wykonuje się go w około 8 seriach, rozłożonych co tydzień. Zabieg nie dość, że całkowicie bezbolesny to naprawdę już po pierwszej serii widziałam rezultaty. Ciało jest jędrne, cellulit jakby wyparowuje! Serio. Też byłam w szoku.

Zabieg Wonder Shape w Klinice La Perla Józefów

Wonder Shape by Klinika La Perla to unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujędrniający skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech efektywnych i sprawdzonych technologii: Multipolar RF, Vacum ze światłem LED oraz Kawitacji. Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych – wspomaganie procesu lipolizy, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

https://klinikalaperla.pl/zabiegi/wonder-shape/

Muszę wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z wyników i uwaga… pierwszy raz od lat kupiłam kostium kąpielowy. Polecam Klinikę La Perla z całego serca. Profesjonalistki wykonujące zabieg zawsze sprawiały, że czułam się zaopiekowana i zadowolona z całego doświadczenia. Dodatkowo, jakbyście wybierały się do ich placówki w Holiday Inn Józefów, to polecam zajrzeć do Good Lood na przeciwko ulicy :))

A teraz chwila o moich rezultatach!

Przez budowę ciała nigdy nie będę miała całkowicie okrągłych bioder i dosłownie została na moich biodrach minimalna ilość tłuszczu, ale patrzcie na nogi! Na całokształt! Wow. Do it girls!!

PRZED WONDER SHAPE
PO WONDER SHAPE

Warto!!!

Nora
Nora

Find me on: Web | Instagram

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *