Innisfree z wyspy Jeju

Kto był na magicznej południowo-koreańskiej wyspie Jeju ten wie, jak czysto i zielono tam jest. Właśnie stamtąd pochodzą naturalne składniki, których używa ciekawa marka Innisfree.

Innisfree powstała w roku 2000 i od początku oferuje produkty opracowane na bazie składników pochodzenia naturalnego, z wyspy Jeju. Dlaczego tam? Miliony lat temu seria wulkanicznych erupcji u wybrzeży Półwyspu Koreańskiego spowodowała, że pojawił się urodzajny raj, znany dziś jako wyspa Jeju. Roślinność jest tam obłędna a ziemia obfituje w wiele specyficznych gatunków. Tamtejsza woda jest bogata w minerały, a ziemia w żyzny popiół wulkanicznego, do tego mamy idealny poziomy opadów i umiarkowane temperatury. Słowem raj dla hodowców. Współczesna zaawansowana technologia w połączeniu z naturą robi swoje. Natura daje jakość a technologia pozwala ją utrzymać.

Fot: Skitterphoto/Pexels

Mnie spodobał się YOUTH-ENRICHED, krem odżywczy z orchideą do suchej skóry, jeden z bestsellerów firmy. Poprawia on elastyczność skóry i przeciwdziała oznakom starzenia się. Technologia Orchidelixir z ekstraktem z orchidei, adenozyna i peptydy poprawiają elastyczność, przywracają jędrność a także chronią przed złym wpływem czynników środowiskowych. Czarna fasola Jeju i olej arganowy są źródłem intensywnego nawilżenia, ujędrniają skórę oraz redukują widoczność linii i zmarszczek. Ten i inne produkty Innisfree dostępne są w perfumerii Sephora.

Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *