Zimowy makijaż CHANEL

Tegoroczny look CHANEL jest totalnie dla mnie. I choć często chodzę całkiem bez make upu, to kiedy już postanawiam zaszaleć, zawsze stawiam na mocne oczy. Takiej jak w tym roku pokazał CHANEL. Pomijam, że kreacje genialne, też mi bliskie – bezpretensjonalne a jednocześnie eleganckie. Piękne. I szlachetne (moja przyjaciółka Monika twierdzi, że nadużywam słowa „szlachetne” :))) – dlatego teraz pilnuję się i rzadziej piszę. Ale przy opisie kolekcjach CHANEL pasuje po prostu jest idealnie.

Fot. CHANEL

Kilka dni temu, na początku listopada, marka zaprezentowała swoją kolekcję Cruise 2021/22. Show odbył się w Dubaju, w dzielnicy Dubai Creek Harbour. Kolekcja wymyślona przez Virginie Viard została zaprezentowana w nowej scenerii udrapowanej w beżową tkaninę z cieniami i występami gałązek oliwnych, nawiązującej do atmosfery majowego show w Carrières de Lumières w miejscowości Les Baux-de-Provence, na południu Francji.

Inspiracją dla nowych kreacji stał się Testament Orfeusza, wykonany w 1959 roku w Carrières de Lumières przez zaprzyjaźnionego z Gabrielle Chanel poetę, dramaturga i filmowca Jeana Cocteau. Atmosfera filmu zainspirowała Virginie Viard do stworzenia mocnej, wyrazistej kolekcji, o dwutonowej kolorystyce, grającej na monochromatycznych kontrastach lat 60., rocka i punka. Efekt? Wciąż elegancki!

Show CHANEL w Dubaju

Na pokazie pojawiła się piękna ambasadorka CHANEL Penélope Cruz. Świetny makijaż (oczywiście CHANEL), doskonała sukienka. Widać, że ma Penelope ma swój czas. Po oscarowym filmie „Ból i blask”, gdzie zagrała młodą matkę głównego bohatera (Antonio Banderas), mimo pandemii, nie schodzi z planów filmowych i sesji zdjęciowych. Właśnie pojawiła się na okładce Vogue Arabia. Prywatnie, wraz z mężem Javierem Bardemem, wychowuje syna. Utalentowana, spełniona i piękna. Idealna twarz Marki.

Kolekcja CHANEL Cruise 2021/22 będzie dostępna w butikach od 3 listopada 2021 na Bliskim Wschodzie oraz od 9 listopada na całym świecie.

Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *