Skóra głowy to kocha – Authentic Beauty Concept

Lubie tę markę coraz bardziej. Najpierw polubiłam produkty myjące i galaretkową maskę do włosów. Potem totalnie doceniłam serię regenerująca do włosów zniszczonych (cudowne efekty!) a teraz odkryłam linię do pielęgnacji skóry, bo przecież od skóry się zaczyna…

Authentic Beauty Concept wprowadził właśnie trzy nowe kosmetyki, skupione na skórze głowy: Czysty Szampon, Błoto Detoksykujące i Eliksir Balansujący. Działania tego niezwykłego rytuału oczyszczającego i odświeżającego skórę głowy można zaznać tylko w salonach fryzjerskich współpracujących z marką. I warto go poznać.

Czemu te rytuały mają znaczenie? Kilka minut podczas mycia głowy to nie tylko relaks i odprężenie. Fryzjerzy wiedzą, że pielęgnacja skóry głowy jest podstawą zdrowych włosów. Skóra głowy jest po prostu fundamentem mocnych, pięknych włosów. Potrzebuje regularnego oczyszczania, złuszczania, nawilżania i masażu. W nowej linii mamy zatem wszystko, co w tym procesie może pomóc:

CZYSTY SZAMPON
Delikatny, bezzapachowy i przezroczysty szampon ze spiruliną, który pomaga oczyścić nadwyrężone włosy i wrażliwą skórę głowy, jednocześnie chroniąc jej naturalną barierę ochronną. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów i skóry głowy, przyjazny alergikom, a także certyfikowany przez ECARF (Fundacje Europejskiego Centrum Badań Alergii). Nie zawiera środków powierzchniowo czynnych z grupy siarczanów, silikonów ani PEG.

BŁOTO DETOKSYKUJĄCE DO SKÓRY GŁOWY & ELIKSIR BALANSUJĄCY to duet do wspólnego stosowania podczas masażu głowy, aby stymulować krążenie krwi, poprawić kondycję skóry głowy, delikatnie oczyścić włosy i pomóc odblokować skórę głowy, pomagając przywrócić jej równowagę.

Co znajdziemy w ich składzie? Błoto Detoksykujące do skóry głowy to naturalne błoto mineralne z witaminą C i orzeźwiającym imbirem wypełnione zapachem delikatnych liści zielonej herbaty, a Eliksir Balansujący łączy rambutan i harmonizujący żeń-szeń. Pachnie bezbłędnie kojarzonym z marką autorskim zapachem AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT – czystym, świeżym i eleganckim aromatem skomponowanym z wykorzystaniem bogatego bukietu białych peonii z akcentami świeżo ściętych liści z nutą świetlistej róży, kwiatów frezji i bawełniano-pudrowym akcentem fiołków spowitych kremową wonią piżma i delikatnym zapachem drewna.

Fot. Cottonbro/Pexels

Błoto i Eliksir przed nałożeniem na skórę głowy i włosy są łączone przy użyciu miotełki wykonanej w 100% z bambusa. Cały rytuał zamienia mycie włosów i skóry głowy w cudowne spa. Dobry masaż skóry głowy działa dobroczynnie również na twarz i całe ciało: wspomaga przepływ krwi, poprawia krążenie, zapewniając czas odprężenia, złagodzenie stresu i napięcia.

Wszystkie trzy nowości stanowią część zabiegów wykonywanych w salonach fryzjerskich, dobranych według nastroju, harmonogramu i potrzeb klienta. Wybieramy zgodnie z nastrojem:

MINDFUL ORIGIN: EKSPRESOWE ODSTRESOWANIE 5 – 10 minut
Kuracja, która zapewni chwilę wyciszenia – rozpoczyna się z nowym Czystym Szamponem, który delikatnie oczyszcza nadwyrężone włosy i wrażliwą skórę głowy. Następnie dzięki użyciu Wzmacniającej Wody do włosów i skóry, zapewniona jest dodatkowa dawka pielęgnacji i odświeżenia.

MINDFUL ORIGIN: ZACHOWAJ RÓWNOWAGĘ 10 – 15 minut
Swoją spersonalizowaną kurację rozpoczniesz od mycia włosów z nowym Czystym Szamponem, który pomaga przywrócić równowagę skórze głowy. Następnie dzięki nałożeniu Galaretkowej Maski Nawilżającej, Twoja skóra głowy otrzyma dodatkową dawkę nawilżenia na którą zasługuje. Dopełnieniem stanu relaksu będzie Wzmacniająca Woda, która odświeży włosy i skórę.

MINDFUL ORIGIN: ODPOCZYNEK I RELAKS 15 – 20 minut
Stworzony, by zadbać o włosy od nasady aż po same końce. Kuracja rozpoczyna się od mycia Czystym Szamponem, który pomoże przywrócić równowagę skórze głowy i oczyści włosy. Następnie dzięki wykorzystaniu mieszanki Błota Detoksykującego do Skóry Głowy i Eliksiru Balansującego wykonywany jest spersonalizowany zabieg pielęgnacyjny, uzupełniony zmysłowym masażem skóry głowy, który zapewni stan głębokiego relaksu. Na koniec dawka Wzmacniającej Wody, by łagodnie zakończyć rytuał i zapewnić niezapomniane odświeżenie, które nie ogranicza się wyłącznie do włosów.

Przydałoby nam się w tych ciężkich czasach, prawda?

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *