Ukryte odcienie orientu, kwiatów i zmysłowej paczuli

Zaskakujący i niezwykły zapach. The House of Oud (THoO) robi perfumy w najpiękniejszych flakonach świata. Ten nowy, skomponowany przez Maurizio Cerizzę, „Hidden Shades”, także wygląda olśniewająco. Skąd pomysł na najnowszy zapach? „Po smaku i dźwięku, odkrywamy wszechświat dotyku. Materia fascynuje, otaczając nas ze wszystkich stron i sprawia, że pragniemy odkrywać i tworzyć sztukę w harmonii z czasem i naturą”, tak mówi o swoich inspiracjach Andrea Casotti, właściciel marki i ambasador THoO.

The House of Oud – „Hidden Shades”

Materia w najnowszym zapachu The House of Oud to twórczość Iris Roth, mediolańskiej artystki ceramiki i projektantki wnętrz. Iris kocha odcienie sjeny, bursztynu i ochry. Jej dzieła charakteryzują czyste i proste formy, odzwierciedlając jednocześnie pasję artystki do naturalnych materiałów. I taki jest niezwykły flakon „Hidden Shades”.

Widzicie tę piękną porcelanę? Flakon „Hidden Shades” oszałamia!

A zapach jest jednocześnie łagodny i miękki, ale też pełen mocy i głębi. Delikatność daje kwiat wiśni, benzoes i śliwka mirabelka a głębię i moc zmysłowa paczula, ale też drzewo sandałowe i czystek. Kwiatowy i orientalny. Spodoba Wam się. Do kupienia w perfumerii Quality Missala.

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *