Wow! Nadchodzą kalendarze adwentowe – nasz wybór, cz. 1

Listopad ma wiele twarzy, ale jedną z nich – tą radosną – jest wyszukiwanie najpiękniejszych kalendarzy adwentowych! W tym roku pokażemy je w kilku postach – nie sposób zrobić tego w jednym! Tak niesamowity wybór mamy! Kalendarze adwentowe dają nam poczucie, jakbyśmy mieli urodziny 24 dni w roku. Codziennie dostajemy prezent. Ich początki sięgają XIX wieku w Niemczech. Kalendarze odliczały dni adwentowe do Wigilii (stąd ich nazwa). Wzmacniały radość z oczekiwania na Boże Narodzenie. Wszystko wtedy wyglądało inaczej a zaczęło się od zapalania codziennie jednej z 24 świeczek. W niektórych domach skreślano po jednej z 24 kresek narysowanych kredą na drzwiach, albo wkładano po jednym źdźble słomy do domowej wigilijnej szopki. Z czasem zaczęto piec na każdy z 24 dni inne ciasteczko, a dziś… dziś prezentem może być wszystko! Oto nasz wybór kalendarzy adwentowych 2023!

Naturalnie

Kalendarz adwentowy marki Origins to marzenie wielu fanek naturalnej pielęgnacji. Tu, za każdymi drzwiami, czeka świąteczna niespodzianka. Marka Origins wybrała dla fanek 24 ze swoich najpopularniejszych produktów do pielęgnacji ciała i bestsellerów do pielęgnacji twarzy, ciała oraz do kąpieli. Co fajne, wszystkie elementy kalendarza sprawdzą się idealnie w podróży.

Kalendarz adwentowy marki Origins

Słodko

Dobrym sposobem na świąteczne odliczanie będzie też słodki kalendarz adwentowy z Pasiek Rodziny Sadowskich. To urocze 24 okienka pełne niespodzianek i naturalnych dobroci w ekscytujących smakach. Myślę, że mogą miło uprzyjemnić czas oczekiwania na nadejście Bożego Narodzenia.

Dla smakoszy – kalendarz na słodko

Ekskluzywnie

Fani zapachów, które można ze sobą dowolnie łączyć mogą skusić się na kalendarz Jo Malone London. Tu pachnące niespodzianki ukryte w każdej szufladzie. Znajdziemy w tym kalendarzu zarówno klasyki marki, jak i świąteczne zapachy, w tym wody kolońskie, miniatury do kąpieli i ciała, pełnowymiarowe perfumy i dwie świece podróżne. Idealny sposób, by spróbować wielu zapachów, pochodzić w nich i wybrać ten, który najbardziej lubimy. Czy nowe kalendarze adwentowe nie są cudowne?

Jo Malone London – każdy zapach w zasięgu ręki

Makijażowo

Coś idealnego dla mojej Honoraty. Marka Bobbi Brown stworzyła makijażowy kalendarz adwentowy czyli idealny zestaw upominkowy dla fanek make upu. Zawiera najlepiej sprzedające się produkty do pielęgnacji skóry i makijażu od Bobbi Brown, w tym 3 produkty w oryginalnym rozmiarze. Mamy słynny Soothing Cleansing Oil, Vitamin Enriched Face Base, Highlighting Powder, Shimmer Brick i wiele wiele innych. Szał!

Bobbi Brown – raj dla fanek make upu
Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *