Kostki myjące Soap for globe

Dlaczego kostki myjące Soap for globe są cudne? Ponieważ w ich składzie znajduje się ochronna dla skóry oliwa z oliwek, regenerujący olejek ze słodkich migdałów, bogate i odżywcze masło shea, antybakteryjny i nawilżający olejek słonecznikowy oraz łagodzący i dodający elastyczności olejek kokosowy. Kostki nadają się do mycia ciała i twarzy, jest specjalna linia dla alergików oraz dla dzieci. Jest nawet wersja peelingująca, ze skałką wulkaniczną, która świetnie oczyszcza skórę. Kostki mają pH zbliżone do skóry i są całkowicie biodegradowalne. Bo ekologia to w firmie Soap for globe ogromna wartość. I to mi się podoba!

Soap for globe

Latem pisałam o cudnych szamponach i odżywkach w kostce tej marki. Całe wakacje, które spędziłam w Chorwacji, wymieniałyśmy się z moją przyjaciółką Justyną na ich temat uwagami (i kostkami też się wymieniałyśmy). Od razu polubiłam konsystencję odżywki, która po namydleniu staje się delikatna i otulająca włosy. I pięknie pachnie. Justyna była pozytywnie zaskoczona szamponem. Taka kostka zabiera niewiele miejsca w łazience, ma piękny design i na eleganckiej mydelniczce wygląda bardzo „chic”. W dodatku starcza na 30 do 60 myć, zależnie od długości włosów.

Używam aktualnie dwóch. Jedna kostka jest oliwkowa, mocna odżywcza. Postawiłam ją w kuchni i zawsze pamiętam, by po umyciu naczyń użyć jej na koniec. Ma gęstą konsystencję i delikatny zapach. Zostawia po umyciu przyjemnie odżywioną skórę. Druga jest antyalergiczna. Postawiłam ją pod prysznicem. Ciekawe, bo jest jak balsam, który jednocześnie myje. Przyznam, że świetnie wygląda. Elegancko i minimalistycznie. Zostanie ze mną na dłużej.

Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *