Iwostin stworzył linię dla mnie i dla moich koleżanek

Skóra po 40-tce? Oczywiście jest piękna. Wymaga jednak specjalnej troski, by wciąż taka pozostała. I Iwostin przygotował coś specjalnie dla nas. Jak zredukować zmarszczki? Jak nawilżyć skórę? Jak dodać jej elastyczności? Laboratorium tej marki wie to nie od dziś, bo Iwostin dba o piękno kobiet już od 20 lat. Kilka miesięcy pisałam o mojej historii z tą marką – https://www.bellateca.pl/?p=2084 a teraz wspólnie świętowaliśmy te dwie dekady na polskim rynku.

Nowa linia Age Lift marki Iwostin

Linia Age Lift ukazuje się dokładnie w jubileuszowym roku. Formuły nowych produktów zawierają składniki aktywne, których skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych. To dobrze przemyślany skład o działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym, odżywczym oraz ochronnym. Co dostaniemy? Optymalne efekty dla różnych typów skóry, o każdej porze dnia i nocy. W skład gamy wchodzą: krem na dzień SPF 15 do skóry normalnej i mieszanej, krem na noc do skóry normalnej i mieszanej, krem na dzień SPF 15 do skóry suchej, krem na noc do skóry suchej, krem pod oczy i serum na dzień i na noc. Ambasadorką całej nowej linii została dziennikarka i coacherka Paulina Smaszcz.

Znamy się z Pauliną od lat, pasuje do tej linii jak nikt!

Kto testował inne produkty marki, szczególnie te do cery wrażliwej, ten lubi i ceni Iwostin. Jego początki sięgają rodzimej źródlanej wody z Iwonicza Zdroju, która stała się bazą do pierwszych produktów marki. Nie zapomnę wody termalnej, produkowanej na bazie tej niezwykłej wody. Przez lata w laboratoriach marki powstało wiele cenionych linii pielęgnacyjnej. Na bankiecie z okazji jubileuszu mogliśmy je sobie przypomnieć.

Uwielbiałam zarówno Capillin jak i Rosacin.

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *