Beauty Avatar

Pierwsza część „Avatara” była i oszałamiająco piękna i zaskakująca. Efekty specjalne nie równały się z niczym innym w kinie. Najnowsza część „Avatar: Istota wody” jest… po prostu oszałamiająco piękna. Zachwycające kolory i mądry przekaz. Okazała się też wielką inspiracją w przemyśle kosmetycznym. Otóż marka NYX Professional Makeup w hołdzie dla tego filmu zrobiła limitowaną kolekcji kosmetyków do makijażu. Kolekcja została zainspirowana postaciami z filmu, ale przede wszystkim żywymi, świetlistymi barwami, które można spotkać na lądzie oraz w podwodnym świecie Pandory. A że „Avatar” jest opowieścią ekologiczną znajdziemy tu tylko wegańskie, cruelty free produkty: palety, rozświetlacze, pomadki, błyszczyki, farbka do ciała i spray do utrwalania makijażu. Jest paleta cieni do oczu, rozświetlacze, róże, szminki, świetliste błyszczyki, farbka w kolorze Na`vi, oraz spray-mgiełka do utrwalania makijażu nasycony morskimi odcieniami. Sa wege i powstały z materiałów pochodzących z recyklingu, minimalizując odpady, a tym samym wpływ na środowisko.

Co więcej, w ramach kampanii „Keep Our Oceans Amazing”, Disney, Avatar i NYX Professional Makeup zapraszają wszystkich do wsparcia The Nature Conservancy, globalnej organizacji non-profit zajmującej się ochroną środowiska. Do 28 lutego 2023 r. za każdy post w mediach społecznościowych, w którym wykorzystamy hasztagi #NYXCosmeticsForAvatar, #KeepOurOceansAmazing i #AvatarTheWayOfWater, marka NYX Professional Makeup przekaże do 50 000 USD na rzecz organizacji The Nature Conservancy dla ochrony oceanów oraz 10 zagrożonych gatunków zwierząt i ich siedlisk.

„Jako marka kosmetyczna znana z wprowadzania odważnych kolorów w makijażu profesjonalnym, jesteśmy podekscytowani, że współpracujemy z Avatar: Istota wody wyprodukowanego przez 20th Century Studios, by pomóc ożywić tętniący życiem i kolorowy świat Pandory dzięki tej wyjątkowej kolekcji.” powiedział Yann Joffredo, globalny prezes marki NYX Professional Makeup.

Kolekcja jest dostępna w wybranych sklepach Rossmann i Hebe oraz online (Cocolita, E-Zebra, LadyMakeup oraz Makeup.pl.)

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *