Skarby ziemi w kremie

Ministerstwo Dobrego Mydła to niesamowita firma! Mają tak wiele hitowych produktów, a wciąż szukają jeszcze lepszych formuł, jeszcze lepszego działania, po prostu urodowego kamienia filozoficznego. I oto jest kolejny niesamowity krem. Hydromineralny. Czyli dostarczający wody i magicznych minerałów.

Nowość Ministerstwa Dobrego Mydła

Magda, która przysłała nam ten krem, mówi o nim z taką poezją, że nie przebiję jej, ale zacytuję: „Niewiarygodnie lekki Krem do twarzy H₂O, jakby utkany z mgły. Powstał z tęsknoty za idealną, miejską formułą, która cudownie się rozprowadza, błyskawicznie wchłania i natychmiast przyjmuje makijaż. Krem H₂O od razu po nałożeniu poi skórę krystaliczną wodą lodowcową oraz karmi ją bioaktywnym kompleksem pięciu minerałów i cennymi składnikami. A pachnie jak senne marzenia ukryte wśród zimnych skał lodowców – ledwie wyczuwalną, słodko-cedrową nutą z kroplą kwiatu pomarańczy.” Co ciekawe, krem ten ma faktycznie bogaty skład, a przy tym zaskakująco lekką konsystencję. Takie właśnie było założenie sióstr założycielek Ministerstwa Dobrego Mydła, Anny Bieluń i Urszuli Ośmiałowskiej.

Chciałyśmy w tym jednym kremie zawrzeć wszystko – lekkość, skuteczność, cały pakiet cenionych wszystko-robiących składników. Uporczywie nie wychodziło, a my nieustannie próbowałyśmy. I nagle, jak odpuściłyśmy zupełnie i napięcie ustąpiło – formuła napisała się niemal sama…”- wspominają. Efekt? Po aplikacji skóra jest nawilżona, podrażnienia załagodzone, a zaczerwienienia zmniejszone.

Elegancki, oszroniony flakon pasuje do zimowej aury

Zdradźmy zatem tę niesamowitą kompozycję:

  naturalne oleje (m.in. z nasion osteopestu i chia, z szałwii hiszpańskiej i jojoba, skwalanu i estry olejku lnianego)
◦  biozgodny kompleks pięciu minerałów (miedź, żelazo, magnez, krzem, cynk). W wyniku fermentacji minerały te są przekształcane w bioaktywny materiał, który jest łatwo rozpoznawany przez naszą skórę, skórę głowy i włosy.
Sfermentowane minerały, które tworzą ACB Bio-Chelate 5 PF korzystnie oddziałują na skórę, skutecznie wzmacniając funkcję bariery ochronnej, zwiększając ekspresję czynnika wzrostu, zmniejszając czynniki związane ze stresem, zwiększając produkcję energii komórkowej i działając przeciwzapalnie.
◦  krystaliczna szwajcarska woda lodowcowa, zamknięta w liposomach, które przenoszą ją w głąb naskórka i zapewniają skórze 24-godzinne nawilżenie
◦  proteiny ryżowe, które łagodzą i koją skórę,
◦  niacynamid, który zwęża pory
–  fermenty, które odżywiają

Ultralekka konsystencja Hydromineralnego kremu do twarzy H₂O będzie wspaniale służyła cerze tłustej, mieszanej i wymagającej, ponieważ kosmetyk nie obciąża skóry. Polubi ją nawet ten członek rodziny, który unika kremowania. Tak, to o mężczyznach 🙂
Krem nanosimy na oczyszczoną skórę twarzy, delikatnie masujemy i pozostawiamy do wchłonięcia. Można łączyć krem z ulubionymi olejami lub skwalanem. Wtedy dodajemy 1-2 krople. Krem posiada certyfikaty COSMOS i ECOCERT. I jest pięknie zapakowany w oszroniony flakon. Po prostu, cudowna nowość.

Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *