Ekologiczne brokaty – piękne i zdrowe! Uwielbiamy, nakładamy, błyszczymy!

To nasz niekłamany entuzjazm! Testujemy linię ekologicznych brokatów, które Ministerstwo Dobrego Mydła opracowało dla swojej marki Facegroovin’ – opisywałyśmy te cudowne masaże! Nasze ukochane są w kolorze BLUE FROST i GOLD, ale ślicznie wyglądają też MINT FROSTY i SWEET JAM. Co to za cuda?

Ja i moje złote piegi:)
Ekologiczny brokat GOLD stworzony przez Ministerstwo Dobrego Mydła

Wraca moda na błysk, a my chcemy łączyć ją z ekologią i jakością. I okazało się to możliwe, ponieważ brokaty, które opisujemy są biodegradowalne i śliczne! Można nim ozdabiać twarz i ciała. Jest idealny na co dzień i na każdą okazję: imprezy, festiwale, spotkania, spacer. Błyszczące piegi wyłapują pojedyncze promienie światła. „Nie służą niczemu, poza ozdobą, radością i przywoływaniem uśmiechu”, napisały ich twórczynie. I to piękne podsumowanie.

Wersja brokatu w kolorze SWEET JAM

Brokat można przykleić na specjalny klej do brokatu lub na skórę posmarowaną balsamem do ust, masełkiem, lepkim olejkiem. Powstał z powlekanej, biodegradowalnej pochodnej celulozy. Jest idealnym prezentem dla przyjaciółki, ponieważ zapakowany jest w złotą, aluminiową puszkę z naklejką. Brokat, cekiny, blask i błysk są ponadczasowe. Podobno nawet w grobowcu Tutanchamona odkryto szaty ozdobione błyszczącymi dyskami, przypominającymi cekiny. Pierwsze cekiny na większa skalę produkować miał sam Leonardo da Vinci. Kochał je David Bowie, Andy Warhol i wielu innych artystów. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie byśmy pokochały je my!

I ten cudowny brokat BLUE FROSTY – Ministerstwo Dobrego Mydła

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *