Wow! Sferyczne, ciekłokrystaliczne, platynowe, 3D – technologia u Dermiki

Ta nowość Dermiki jest oszołamiająca nie tylko z nazwy. Wygląda tez niesamowicie. Od razu pomyślałam, że pewnie będzie eleganckim prezentem na wiele okazji. W dodatku serum sferyczne Dermiki ma interesujący skład i poprawia wygląd skóry.

Dermika sferyczne serum 3D

Nadać kształt składnikom

Dermika ma nowy pomysł na pielęgnację. Dwufazowe serum odmładzające ma wypełniać zmarszczki, wygładzać i ujędrniać skórę, oczywiście ją nawadniać i rozświetlać. Wspomniana dwufazowość wygląda kosmicznie. Faza z koloidalną platyną i peptydami przypomina helisę DNA, a faza żelowa z kwasem hialuronowym ją otula. W momencie aplikacji łączą się one w preparat o lekkiej, ale bogatej konsystencji, który wtapia się w skórę i poprawia jej wyglądu. A co w środku? Odmładzające peptydy, regenerująca platyna, mocno nawilżający kwas hialuronowy a także pobudzająca i rewitalizująca kofeina. Dodatkowo, dla efektu rozświetlenia – pył diamentowy, który dodaje blasku, optycznie zmniejszając widoczność zmarszczek. Są też lipidy – bogate w kwasy Omega 3,6,9 które skutecznie wzmacniają barierę hydro – lipidową naskórka.

Piękny, lśniący słoiczek robi wrażenie – serum sferyczne Dermika

Odrobina platyny na oczy

Drugą ciekawą nowością marki jest Ciekłokrystaliczny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki z linii Imagine Platinum Skin. Krem spłyca zmarszczki, poprawiając napięcie i jędrność skóry wokół oczu. Redukuje zmorę wielu z nas, czyli cienie i obrzęki, a dodatkowo – rozświetla. Jego formuła wykorzystuje technologię tzw. kosmetycznych dronów, czyli ukierunkowanych peptydów blokujących neuroprzekaźniki odpowiedzialne za skurcze mięśni. Jest to w sumie efekt „botox like”. W składzie znajdujemy też kompleks usieciowanych biopolimerów, które napinają skórę, a także biomimetyczne peptydy (wzmacniają włókna kolagenowe) oraz regenerującą i rozświetlającą platynę – Dermika przebija samą siebie, ostatnio były kremy ze złotem, teraz przyszła kolej na platynę. Formuła kremu naśladuje strukturę cementu międzykomórkowego, a tym samym pozwala składnikom aktywnym łatwiej przenikać w głębsze warstwy skóry. Brzmi jak produkt z kosmosu, ale tak właśnie wygląda współczesna kosmetyczna technologia.

Platyna na powieki? Czemu nie! Dodatkowo mnóstwo cennych składników. Dermika Platinum Skin krem pod oczy

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *