Nowa odsłona kampanii #lubiesiebie

To już kolejna odsłona kampanii, która przypomina nam, byśmy – owszem – dbały o siebie i swoją urodę i ciało, ale abyśmy nie przekraczały granicy naturalności. I takie właśnie są nowe ambasadorki kolejnej odsłony akcji #lubiesiebie czyli Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz czyli Alka Positive. Dołączyły one do grona ambasadorek 4.edycji znanej kobiecej akcji. Co mówią o potrzebie samoakceptacji , o jej roli w naszym życiu i za co warto siebie lubić?

Dorota Landowska opowiedziała: „Kiedy byłam bardzo młoda, nic mi się w sobie nie podobało. Nie byłam w stanie się zaakceptować. Teraz kiedy patrzę na stare zdjęcia, myślę czego ja od siebie chciałam końcu przyszedł ten czas kiedy jestem dojrzałą kobietą i wszystko jest tak jak powinno być. Zaczęłam siebie lubić, wręcz kochać szanować. Odkryłam w sobie moc, której życzę wszystkim. Czas jest lekarstwem” z kolei Monika Krzywkowska lubi siebie za spokój, za dystans, za konsekwencje. „Mogę śmiało powiedzieć, że dziś lubię się bardziej niż kiedyś. Bardzo się cieszę, ze dojrzałość nie musi oznaczać banicji z tych stref życia, które tak nierozerwalnie kojarzą się nam z młodością. I życzę wszystkim kobietom, aby umiały walczyć o siebie, dbać o siebie, lubić siebie, ale też odpuszczać w chwilach kiedy nie warto i umiały zobaczyć te momenty”, dodaje aktorka.

Monika Krzywkowska

A cała ta akcja dotycząca naturalności zaczęła się… w klinice medycyny estetycznej, gdzie – wbrew pozorom – dba się o naturalne piękno. Inicjator akcji Doktor Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski, tak podsumowuje tę odsłonę akcji: „Kampania #lubięsiebie to absolutny must have w dzisiejszych czasach dla nas, dla kobiet. To właśnie wy kobiety jesteście inspiracją, energią i drogowskazem do tej kampanii i kolejnych edycji i za to wam bardzo dziękuję. Dziś dziękuję naszym wspaniałym ambasadorkom , dziękuję naszym wyjątkowym partnerom i wam wszystkim za to że jesteście z nami”.

Dorota Landowska
Nora
Nora

Find me on: Web | Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *