14 grudnia: błyskawiczne rozświetlenie prosto z Hollywood

Mówiono o nim Król Kolagenu i Baron Botoksu. Fredric Brandt był jednym z pierwszych, którzy zrozumieli jak wiele korzyści przynieść może wprowadzenie toksyny botulinowej. Oczywiście w umiarze, którego on sam… może nie pilnował zanadto. Brandt był uwielbiany przez Hollywood. Jego pacjentkami była Madonna i Stephanie Seymour. Miał swój show w radiu, bywał na wszystkich hot parties, sam był celebrytą. Znany jako gwiazdą salonów, a jednocześnie uważany się go za genialnego lekarza i wizjonera medycyny estetycznej.

Rozświetlająca pianka dr.Brandt

Dr Brandt to marka założona właśnie przez niego. Brandt pierwsze lata swojej kariery spędził w renomowanym szpitalu Memorial Sloan-Kettering w Nowym Jorku, gdzie specjalizował się w badaniach i leczeniu białaczki. Odkrywał i popularyzował stosowanie naturalnych przeciwutleniaczy do zwalczania uszkodzeń spowodowanych przez wolne rodniki. Na tych właśnie odkryciach oparł po latach swoją linię produktów do pielęgnacji skóry.

Był liderem wielu zmian w medycynie estetycznej, które dziś uważamy za codzienność, ale to on je wprowadzał. Na przykład zieloną herbatę jako składnik kosmetyków do pielęgnacji skóry, albo domowe zabiegi, które naśladowały gabinetowe, takie jak mikrodermabrazja i peelingi laserowe. No i iniekcje! Tym właśnie zasłużył sobie na ksywę Baron Botoksu. Dr Brandt zrewolucjonizował branżę, wykorzystując ówcześnie niekonwencjonalny sposób do odmładzania obszarów twarzy i szyi. Po samobójczej śmierci Brandta w 2015 roku, spuściznę lekarza przejęła jego fundacja. I wciąż powstają rewolucyjne kosmetyki oparte o przepisy twórcy.

Cudo prosto z Hollywood

Proponujemy wam niesamowitą piankę rozświetlającą z kwasami AHA. W jej składzie znajdziecie miks kwasów: glikolowego, migdałowego, cytrynowego i jabłkowego. Działają one jak błyskawiczna szczoteczka usuwająca obumarły naskórek, nawilżająca esencja i rozświetlający koktajl w jednym. Wystarczy nałożyć grubą warstwę kosmetyku na minutę, poczekać aż się spieni i wtedy ściągać produkt lekko masując szpatułką. Chcesz sprawić komuś błyskawiczne rozjaśnianie rodem z Hollywood? Dr Brandt przyjdzie z pomocą.

Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *