MIYA wprowadza tusze!

Kto lubi podkreślać i podkręcać rzęsy, ale jednocześnie stawia na naturalne produkty – ten się teraz uśmiechnie. MIYA Cosmetics wprowadza nowe mascary! I od razu w dwóch wersjach! Obie o wegańskim składzie.

Pierwszy z nich, myPOWERmascara, stawia na objętość, wydłużenie i wzmocnienie. Jak zwykle w tej marce mamy 99,4% naturalnego składu, a w składzie woski roślinne, olejki i ekstrakty kwiatowe:

• Woski karnauba, candelilla, Myrica wygładzają rzęsy, dają efekt pogrubienia, działają odżywczo i nabłyszczająco.

• Olejek arganowy odżywia, nadaje połysk i wzmacnia rzęsy.

• Wyciąg z żywicy akacji pozwala uzyskać efekt pogrubienia, wspomaga modelowanie i stylizację rzęs.

• Olejek różany nawilża i odżywia.

• Olejek rycynowy ma działanie kondycjonujące, zmiękcza i nadaje połysk.

• Pigmenty pochodzenia mineralnego nadają rzęsom piękny, intensywnie czarny kolor.

Fot. Flora Westbrock/Pexels

Dla wzmocnienia makijażu rzęs, tusz myPOWERlashes można stosować w duecie z myNATURALmascara o klasycznej szczoteczce z miękkiego, gęstego włosia. Pierwszą warstwę uzyskaną przy użyciu myNATURALmascara wystarczy pokryć myPOWERlashes, której silikonowe wypustki precyzyjnie rozczeszą, wydłużą i pogrubią rzęsy.

I właśnie, te drugi tusz od MIYA to myNATURALmascara, dla osób preferujących delikatny makijaż oka i subtelność w podkreślaniu urody. Brzmi cudnie. W tej maskarze zastosowano szczoteczka ze zwężającą się końcówką pozwala dotrzeć nawet do najkrótszych i delikatnych włosków w kącikach oka, a tusz łatwo i precyzyjnie rozprowadza się na rzęsach. Powtarzając aplikację z każdym pociągnięciem zwiększa się krycie kolorem oraz objętość rzęs.

Piękne rzęsy może mieć zarówno fanka ostrych makijaży jak i naturalnego looku. Obie będą pewne, że składy kosmetyków, które nakładają na swoje rzęsy, są dobre. I o to chodzi.

Agnieszka
Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *