Róża w linii Riche Crème od Yves Rocher

To coś „pysznego” dla dojrzałej skóry. Produkty z gamy Riche Crème jest olejek z pozyskiwany z wosku różanego. To drogocenny olejek pozyskiwany z płatków róży damasceńskiej zbieranej o poranku (wtedy kwiat zawiera najwięcej cennych składników). Zbieranie kwiatów odbywa się w Grasse, na południu Francji.

Antyzmarszczkowe kosmetyki Yves Rocher z linii Riche Crème

Dlaczego tak kochamy olejek z róży? Ponieważ idealnie regeneruje skórę, nawilża, niweluje przebarwienia i wygładza bruzdy. Efekt? Skóra staje się zdrowsza, pełna blasku, wygładzona i elastyczna. I na tym właśnie olejku bazuje gama przeciwzmarszczkowych kosmetyków Yves Rocher z linii Riche Crème. Mamy tu bogaty krem na noc i na dzień, krem pod oczy (poza olejkiem różanym ma on w składzie nawilżający olej kokosowy, ujędrniający makadamia – oraz regenerujący suchą skórę olej z nasion bawełny.

Linia Riche Crème

W linii tej jest coś, co mnie szczególnie urzekło, czyli olejek z 1000 róż, zawierający aż 30 naturalnych wygładzających i dodających elastyczności olejków. Jego zadaniem jest też łagodzenie stanów zapalnych i nawodnienie skóry. Wygląda pięknie i ma piękną funkcję – służy do pielęgnacji cery suchej i dojrzałej, z widocznymi oznakami starzenia się skóry. Idealnie dopełni codzienną pielęgnację. Łatwiej poświęcić jej kilka minut dłużej kiedy kosmetyki bosko pachną i mają miłą konsystencję, prawda?

Olejek różany Yves Rocher z linii Riche Crème

Agnieszka
Agnieszka

Im więcej mam lat, tym temat urody jest ważniejszy. Wymaga pracy, uważności i dbałości. Tym chętniej o tym piszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *